Değerli ziyaretçilerimiz üye alımına tekrar başlamış bulunmaktayız. Üye olmak için sizi tanıtabilecek bir referans kaynak göstermeniz gerekmektedir.
Bu kaynaklar size ait soysal medya hesapları(Facebook,Twitter,İnstagram vb.) ve ya sizi tanıtacak belgeler olabilir. İstenilen referansı göstermeyen kullanıcıların kayıt işlemi gerçekleştirilmeyecektir.
(Gizli hesapları ve bağlantı adresi tam verilmemiş(siz arayın bulun der gibi) hesapları dikkate almıyoruz)

Kayıt için kullanmak istediğiniz kullanıcı adı ile birlikte ""kayit(@)trmilitary.org"" adresine elektronik posta gönderebilirsiniz diğer adreslere gönderilecek başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

CAFRAD Cok Amacli Faz Dizili Radar

Elektronik savaş, ağ merkezli muharebe, hedef tespit - teşhis, komuta - kontrol ve haberleşme sistemleri ve teknolojiler.
Kullanıcı avatarı
Sanchez
Site Başkanı

Mesaj gönderen Sanchez » 13 Ağu 2019, 13:05

Biri intihal yapıyor, kendi eseriymiş gibi paylaşıyor, diğerine de gönderiyor paylaşsana diye.

Anti-komünist bir ülke için çok kollektivistiz... :roll:

It is the duty of the patriot to protect his country from its government.
-Thomas Paine

Resim

pardus
Süvariler

Mesaj gönderen pardus » 13 Ağu 2019, 14:20

Fotoğrafın üstüne isim yazmak iyi olur.Adam adeta, bana ne paylaşmasaydınız ,demeye getirmiş .

_Turkuaz_
Süvariler

Mesaj gönderen _Turkuaz_ » 14 Ağu 2019, 11:56

Moon&star yazdı:
09 Ağu 2019, 17:17
Az önce gördüm bile. :lol:8-)

Resim

Muhtemelen test amaçlı koymuşlar. Deniz ve hava trafiğinin yogun olduğu bir bölgede bulunuyor.

Görsel kalitesiz. Hem uzak geçtik, hemde benim telefon uzatmaları oynuyor. :roll: Yine de üzerine tıklayıp orjinal boyutunu açınca biraz birşeye benziyor.
Sayın Moonstar'dan ve Trmiltiary ailesinden özür dilerim. Zannederim fotoğrafın serbest paylaşıma çıkmasının sebebi benim. Burada bulunan fotoğrafı Moonstar üstadı ve TrMilitary formumunu kaynak göstererek defence.pk'de izinsiz olarak paylaştım. Zannediyorum ki fotoğraf oradan diğer savunma sanayi sitelerine yayıldı. Arka sayfalarda da belirtilmiş zaten savunma sanayi sitelerinde böyle bir kaynak gösterme anlayışı bulunmamakta. Tekrar sayın Moonstar'dan özür dilerim.

Kullanıcı avatarı
Moon&star
Süvariler

Mesaj gönderen Moon&star » 14 Ağu 2019, 12:30

Pk daki paylaşımınızı gördüm. Sizin bir kabahatiniz yok. Forumu da beni de kaynak gostermissiniz. Esas hata bende, üzerine isim yazmaliydim.Seyir esnasında her zaman internet cekmedigi için alalacele paylaştım. Daha önce de dediğim gibi çokta ustelemeyelim. Zira malum kişinin tweete hariç diğer tüm paylaşımlarda forumun ismi geçiyor. Yunan sitelerinde bile. :)
Resim
Today's lesson will be pain.

anafor2014
Süvariler

Mesaj gönderen anafor2014 » 14 Ağu 2019, 14:54

Bu radarın nerede olduğu bilgisinin paylaşılmamasinin da çok kritik olduğunu düşünüyorum.

BGTN
Üye

Mesaj gönderen BGTN » 14 Ağu 2019, 16:37

anafor2014 yazdı:
14 Ağu 2019, 14:54
Bu radarın nerede olduğu bilgisinin paylaşılmamasinin da çok kritik olduğunu düşünüyorum.
Goruntu yayilmis yayilacagi kadar. Twitter'de bu konuda yetistirilmis ve uzmanlasmis hesaplar. Onlarda cikar yakinda. Tespit ve tahminde bulunmak zor degil.

Kullanıcı avatarı
Moon&star
Süvariler

Mesaj gönderen Moon&star » 14 Ağu 2019, 17:33

Madem zor degil, bizim için bir tahminde bulunabilir misiniz?
Resim

Kullanıcı avatarı
Moon&star
Süvariler

Mesaj gönderen Moon&star » 30 Eki 2019, 21:45

Yetkili kişiler tarafından yeri açık kaynaklara paylaşıldığına göre buraya da yazmanın bir mahsuru yok herhalde.

Gemi ile körfezde seyir halinde iken Tuzla açıklarında çekmiştim fotoyu. Deniz kuvvetlerinin kullandığı elektronik harp sahasiymis.
Resim

igirgin
Süvariler

Mesaj gönderen igirgin » 30 Ara 2019, 01:18

EİRS 'ten haber yok mu?
Resim
panem et circenses
Dev aynasındaki cüceler, ayna kırılınca tarihin çöplüğüne gömülürler.