Değerli ziyaretçilerimiz üye alımına tekrar başlamış bulunmaktayız. Üye olmak için sizi tanıtabilecek bir referans kaynak göstermeniz gerekmektedir.
Bu kaynaklar size ait soysal medya hesapları(Facebook,Twitter,İnstagram vb.) ve ya sizi tanıtacak belgeler olabilir. İstenilen referansı göstermeyen kullanıcıların kayıt işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

Kayıt için kullanmak istediğiniz kullanıcı adı ile birlikte ""kayit(@)trmilitary.org"" adresine elektronik posta gönderebilirsiniz diğer adreslere gönderilecek başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

MİLLİ SAVUNMA SANAYİİ VE ALT SİSTEMLER TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ

Firma gezileri,Fuar gezileri,Müze gezileri ve Forum adına yapılan çeşitli etkinliklerie ait yazılı ve görsel medyaların yayınlanacağı bölüm
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Atakk
Üye
Mesajlar: 211
Kayıt: 12 Şub 2016, 17:56
Yaş:

MİLLİ SAVUNMA SANAYİİ VE ALT SİSTEMLER TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ

Mesaj gönderen Atakk » 01 Şub 2018, 13:00

Özellikle Elazığ'da ikamet eden arkadaşlarımız için kaçırılmaması gereken bir etkinlik.(Bazı sayfalar 7-8 Mart diyor lakin Fırat Üniversitesinin etkinlik bölümünde 27-28 Nisan olarak geçiyor.)

+Perşembe, Nisan 27, 2017 - 10:30
+Cuma, Nisan 28, 2017 - 10:30

Üniversitemiz Teknoloji AR-GE ve Girişimcilik Öğrenci Topluluğu tarafından 27-28 Nisan 2017 tarihlerinde "Milli Savunma Sanayii ve Alt Sistemler Teknolojileri Zirvesi" düzenlenecektir.

Kaynak:http://etkinlik.firat.edu.tr/tr/content ... ri-zirvesi

Resim


Resim

"Geri çekilmek yok, teslim olmak yok!"

Cevapla